21.04.2017 12:29

Uzavření naší MŠ o hlavních přázdninách 2017, jak přihlásit děti na prázdniny do jiných MŠ.

RODIČE POZOR!!!

Vzhledem k zavření naší MŠ o hlavních letních prázdninách z důvodu rekonstrukce školní jídelny Vás informujeme o zápisu dětí na prázdniny do jiných MŠ v Pardubicích. Bude probíhat dne 2.5.2017  - od 7.00 do 16.00 hod. na příslušné MŠ -  viz přílohy

K zápisu na prázdniny potřebujete: přihlášku do MŠ, potvrzení zaměstnavatele, že rodič v požadované době nečerpá řádnou dovolenou, lékařské potvrzení je na zvážení dané ředitelky MŚ  KAM PŘIHLÁŠKU PODÁVÁTE. informace o zápisu najdete též na stránkách jednotlivých MŠ.

Poplatek za pobyt dítěte v naší MŠ se za červenec a srpen neplatí!

Poslední platba školného proběhne v květnu na červen 2017.

Odborářů 345 - Polabiny III
530 09 Pardubice

Ověřená firma

Odkaz na stránky alergeny
k jídelníčku školní jídelny.