Třída věkově smíšená

Citlivě a nenásilně zapojujeme děti do všech činností ve třídě - pohybové hry, cvičení, soutěže, zpívání a tanečky, malování a pod. Hra v dětech probouzí tvořivost, umění hrát si. Inspirují nás pohádky, písničky, říkadla ale také pozorování dění kolem nás. Vedeme děti ke zdravému životnímu stylu nejen přímým působením, ale také příkladem. Aby se nám dařilo podporovat v kolektivu přátelskou atmosféru, vytvoříme si s dětmi pravidla třídy, pojmenujeme je a vysvětlíme si, proč je důležité je dodržovat.

Akce třídy 2019/20: tvořivá odpoledne pro rodiče s dětmi (vánoční a velikonoční), návštěva knihovny, vánoční jarmark s čertem a Mikulášem, karneval, vítání jara - vynášení Morény, divadelní představení v MŠ, fotografování dětí, kroužek Rafaela, Rošťáci, městské slavnost - naše město Pardubice, Den Země, výlety, Týden snů s oslavou MDD...