Přejít na obsahovou část stránky

Informace o platbách v mateřské škole do konce školního roku:

na červen poslední trvalá platba bude zaplacena do 20.5. – školné (450 Kč) + stravné(650 Kč)
v červnu – bezhotovostní vrácení přeplatku za školné za dny uzavření Mš ( v březnu, dubnu, květnu)

jednorázová bezhotovostní platba do 20.6. na červenec a srpen – bude se platit pouze školné – výše bude upřesněna dle počtu dní, kdy bude MŠ rozhodnutím zřizovatele otevřena.
Školné na prázdniny musí zaplatit za děti všichni rodiče, kteří měli tuto povinnost ve školním roce 2019/2020 (tedy i o prázdninách)!
v červenci – bezhotovostní vrácení přeplatku stravného za 01. – 06. 2020

v září – budeme vybírat pouze v HOTOVOSTI stravné za prázdniny za skutečně odchozené dny dítěte do školky

Platby na nový školní rok 2020/2021: celkem 1160, Kč/měsíc (první platbu na nový školní rok je nutné zaplatit do 20.8.2020)
stravné 700, Kč/měsíc