Provozní doba mateřské školy: Po - Pá   6.30 - 17.00 hodin.
Provoz jednotlivých tříd naleznete na vstupních dveřích každé třídy.

Uzavření MŠ o hlavních prázdninách ve školním roce 2018/19: 8.7. - 12.7. 2019
                                                                                                             22.7. - 23.8. 2019

Důležité informace k převodům dětí v době letních prázdnin, kdy bude naše MŠ Odborářů uzavřena:
Prázdninové ,,převody" do jiné mateřské školy v červenci a srpnu jsou možné pouze ze zvlášť odůvodněných důvodů a na základě podané nové prázdninové Žádosti o přijetí do mateřské školy na dobu určitou (na dobu, kdy převod požadujete) na Vámi požadované mateřské škole. Každá mateřská škola má vlastní prázdninovou žádost k předškolnímu vzdělávání.
Prázdninový zápis pardubických MŠ se koná dne 29.4.2019 od 7.00 do 16.00 hodin.
Do vybrané MŠ odevzdáte vyplněnou žádost k předškolnímu (prázdninovému) vzdělávání. Počet míst je omezen volnou prázdninovou kapacitou školy.

Další možnost péče o děti naleznete zde: http://www.dsmpsv.cz/